logo

UNIBIKE EXPO 2019

11-14 Nisan tarihleri arasında Avrasya Sanat ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen Türkiye’nin Bisiklet Fuarı Unibike Expo 2019’a Bisan damga vurdu. 42 yeni modelle 2019 koleksiyonunu tamamlayan Bisan, fuarda lansmanını yaptığı fixed bisikletlerini bisiklet severlerin beğenisine sundu.

19 katılımcı firma ve çok sayıda ziyaretçinin bulunduğu fuarda bisiklet dünyasıyla ilgili son gelişmeler, ilk kez görücüye çıkan bisiklet modelleri ve bisiklet şovlarıyla dolu dolu dört gün yaşandı. Fuarda tüm modellerini sergileyen Bisan, ilk kez görücüye çıkardığı bir çok modeliyle ziyaretçilerden tam not aldı. Custom made olarak kişiye özel üretilen ve her biri el yapımı, bir sanatçının boyadığı fixed bisikletleriyle fuara damga vuran Bisan, Alem FM işbirliğiyle sosyal medya üzerinden düzenlediği askıda bisiklet yarışmasıyla RX 9400 model bir bisiklet hediye etti.

Fuar hakkında görüşlerini paylaşan Bisan CEO’su Ali Orçun Bal, bu yıl ikincisi düzenlenen Unibike Expo’nun bisiklet dünyasının nabzını tuttuğunu söyledi. Bisan’ın 42 yeni modelle 2019 koleksiyonunu tamamladığını ifade eden Bal, “Türkiye’nin ilk bisiklet markası Bisan, 55.yılını kutluyor. Tanınmış marka statüsüne sahip Türkiye’deki birkaç yüz markadan biri olan Bisan, sektör için önemli bir birliktelik ifade eden Unibike Expo’da yerini aldı. Her biri el yapımı, bir sanatçının boyadığı fixed bisiklet modelimizi ilk kez bisiklet severlerle buluşturduk ve beklediğimiz gibi çok beğenildi. Türkiye’nin öncü bisiklet markası Bisan, yeniliklere imza atmaya ve bisiklet kullanımını yaygınlaştırmaya devam edecek” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

KARBİP ve BİSAN BULUŞMASI

BİSAN BAYİ TOPLANTISINDA 2021 MODELLERİ İLE FARKINI GÖSTERDİ

RIDERFEST

İZMİRDE 19 MAYIS 2019 GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUSU