logo

RIDERFEST

Bu yıl ilk kez İzmir’de düzenlenen RF RiderFest motor ve bisiklet sürücülerinin katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. İki gün süren festivalde tüm modellerini ziyaretçilerle paylaşan Bisan, yarışma ve eğitimleriyle unutulmaz anlar yaşattı.

Bisiklete ve motosiklete tutkuyla bağlı olanlar, profesyoneller, bisikletini veya motosikletini yenilemek isteyenler, hiçbir şeye sahip olmayıp her şeye en baştan başlamak isteyenler, maceraperestler, eğlenmeyi sevenler, bilgilendirilmek ve bilinçlenmek isteyenlerin yer aldığı RF RiderFest, techno house – electronic müzik DJ’leri ve çeşitli müzik gruplarının canlı performanslarına da ev sahipliği yaptı. Önemli markaların yer aldığı festivalde tüm modelleriyle Bisan da alandaydı. Ziyaretçilere tüm modellerini deneme imkanı sunan Bisan, düzenlediği Yavaş Sürme Yarışı ve Minicross yarışmalarının kazananlarına bisiklet hediye etti. Festivalde ayrıca Bisan Sürüş Eğitmeni Sedat Karayılan tarafından güvenli sürüş eğitimi de verildi.

İzmir’de ilk kez düzenlenen RF RiderFest’te yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten Bisan CEO’su Ali Orçun Bal, bisiklet deyince akla gelen ilk marka Bisan’ın düzenlenen tüm bisiklet etkinliklerinde önemli bir katılımcı olduğunu ifade etti. Festivalde bisiklet severlerin tüm Bisan ürünlerini deneme imkanı bulduğunu söyleyen Bal, “Bisiklet kullanımını sadece bir üretici olarak değil gerek insan sağlığı gerekse de çevreye olan duyarlılığımız sebebiyle destekliyoruz. Bisiklet kullanıcılarının sayısının artmasını ve bu tutkuyu herkesin yaşamasını istediğimiz için festivale özel tüm katılımcılara yüzde 10 indirim sağladık. Ayrıca bisiklet kullanıcılarının trafikte yaşadığı sorunları göz önünde bulundurarak güvenli sürüş eğitimi de organize ettik. Umuyoruz ki tüm katılımcılarımız için çok verimli bir festival olmuştur” dedi.

DİĞER HABERLER

UNIBIKE EXPO 2019

KARBİP ve BİSAN BULUŞMASI

BİSAN ve İYTE İŞ BİRLİĞİ

EFSANE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR