KURUMSAL

ANASAYFA / KURUMSAL

1963 yılında, %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve Türkiye’deki bisiklet üreticileri arasında “TANINMIŞ MARKA” statüsüne sahip tek bisiklet üreticisidir.

50 yılı aşkın mazisinde birçok millî sporcu yetiştirmiş, Türkiye’nin birçok şehrinde bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması için organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projelerinin düzenlenmesine öncülük etmiş ve başarılarını sayısız kupa ve ödüller ile taçlandırmıştır.

1997 yılında, sektöründe ilk kez ISO 9000 Kalite Sistem Belgesine sahip olan şirketimiz, kalitenin öncüsü olmuş ve küresel dünyada oluşturduğu değerler, temiz enerji ve çevre dostu yaklaşımı ile büyümesini koruyan, çevreye ve insana duyarlı, sağlıklı ve mutlu nesillerin yetişmesine katkı sağlayan, yenilikçi, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, ulusal boyutta sektörü büyütmeyi hedefleyen, istihdam yaratan, kişisel gelişimi destekleyen, tüm paydaşlarına değer yaratan bir güven kurumudur.

kurumsal-photo

46.000 metrekare toplam alan üzerinde 26.000 metrekare kapalı alanı ile Türkiye’nin en büyük bisiklet fabrikasıdır. Entegre ve modern teknolojiye sahip üretim tesisi sayesinde, yerli ve yabancı müşterilerinin ve iş ortaklarının farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen, sektöründe lider firma olmanın verdiği sorumluluk bilinci içerisinde yatırımlarını sürdürerek, Ar-Ge faaliyetleriyle ürün kalitesini artırmaya devam etmektedir.

Türkiye ve tüm dünyada bisiklet sektöründe “TANINMIŞ MARKA” olarak, gerek modern üretim anlayışıyla gerek yenilenen vizyonuyla, çağa yön veren firma olmak en temel hedeflerimizden biridir.

kurumsal-photo
img