İZMİR VALİMİZ SAYIN YAVUZ SELİM KÖŞGER FABRİKAMIZI ZİYARET ETTİ

1963 yılından beri birçok farklı model üretmekte olup ve Türkiye'deki tüm bayilere modellerimizi ulaştırarak, hayatımızda bisiklet kullanımının yaygınlaşmasında destek sağlayan, %100 yerli sermaye ile kurulan, sporcunun yanında olan ve birçok millî sporcu yetiştiren BİSAN üretim tesisimizi 22 Ağustos 2020 tarihinde İzmir Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER ziyaret ederek;

“Çocukluğumuzun markası Bisan Bisiklet fabrikasında gerçekleştirdiğimiz nostaljik bir gezi oldu bizim için. İzmir’de böyle köklü bir firmanın üretim hattını gezmekten çok memnun oldum. Dünya standartlarında bir üretim yapılıyor. Çalışanından mühendisine, mühendisinden doktoruna kadar bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” görüşlerini bizimle paylaştı.

Yerli üretimin, yenilenebilir enerji ve daha sağlıklı yaşam kavramları hayatımızın merkezindeyken, bisikletin kolay ulaşım olanağı sağlayan ve çevre kirliliğini ortadan kaldıran bir ulaşım aracı olduğu konusuna değinerek, herkese bisiklet kullanmayı ve hayatına entegre etmeyi tavsiye ediyor. Değerli görüşlerini paylaştığı ve nazik ziyareti için teşekkür ederiz, kendisini ağırlamaktan onur duyduk.

img