EFSANE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bisan, 55. yılını İzmir’de kutladı

Türkiye’nin ilk yüzde 100 yerli sermayeli bisiklet markası Bisan, 55. yılında yurtiçi bayileriyle İzmir’de buluştu.

2017 yılında yeni yatırımcısı ile yoluna devam eden Bisan markası büyük değişikliklere imza atmıştı. Bugün gerçekleştirilen toplantıda 400’den fazla bayisi ile tanışan yeni yönetim kurulu, Bisan için neler yaptıklarını, yeni dönem stratejilerini, yatırım ve büyüme hedeflerini anlattı. Ayrıca kısa zamanda fabrika genelinde pek çok yeniliğe imza atan şirket, klasikleşmiş modellerinin yanında 48 adet yeni model bisiklet daha üretti. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayiler, farklı renk ve modele sahip toplamda 200 adet Bisan bisikleti ile buluştu.

Bisan çok iddialı

Bisikletli showu ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Bisan Yönetim Kurulu Üyesi Ali Orçun Bal, Bisan’ın yeni dönem stratejilerinden bahsederken Bisan’ı bugün bulunduğu noktaya getiren tüm mesai arkadaşlarına ve değerli iş ortakları olan bayilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.  Bisan Fabrikası’nın tüm teknik yatırımlarını ve üretim hedeflerini anlatan Bisan Fabrika Müdürü Ümit Onur Yüksel ise Bisan’ın her zaman olduğu gibi çok iddialı olduğunu belirtti. Bisan Satış Müdürü Halit Topçu ise tüm ekibini bayilerine takdim ederek “Esas olan ürünü satmak değil, ürünün arkasında olmak” diyerek satış sonrası hizmetlerine verdikleri önemi vurguladı.

Bayi toplantısı çerçevesinde dağ bisikletinden yarış bisikletine, çocuk bisikletinden elektrikli bisiklete kadar toplamda 200 adet bisiklet modelini tanıtan Bisan, gelecek günlerde motosiklet üretimine başlayacağının da müjdesini verdi.

 “iyi ki geldik”

Yenilenen Bisan ile yakından tanışan bayiler markanın vizyonundan, planlarından ve üretilen modellerinden çok memnun olduklarını ifade ettiler. Toplantıya Kıbrıs’tan katılan Paralik Ticaret’in sahibi İnsel Paralik, “Bu kadar kısa sürede bu kadar kaliteli ve modern bisikletler hiç beklemiyordum. Mutlu bir şaşkınlık yaşıyorum. İyi ki Bisan ile çalışıyorum.” dedi. İstanbul’un Kadıköy ilçesinden gelen Katar Bisiklet’in yetkilisi ise Bisan bisikletlerinin çok üst segment olduğunu ve Bisan’ın tüm rakiplerine fark attığını belirtti.

 

img