BİSAN ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 105. YILINI ÇANAKKALE’DE KUTLADI

Bisan; Türk milletinin vatan ve bayrak sevgisini tüm dünyaya duyurduğu, “Çanakkale Geçilmez” cümlesini tarihe yazdırdığı 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutlamak için Çanakkale’de unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirdi.

Türkiye için daima katma değer yaratmak için çalışan Bisan her zaman sporun ve sporcunun yanında yer alırken milli bayramlara, toplumsal olgu ve olaylara karşı hassas tavrıyla dikkat çekiyor. Çanakkale Zaferi'nin 105. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anmak için 14-15 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen sürüşe sponsor olan Bisan, bisiklet severlere hem lojistik hem de e-bike bisikletleri ile destek verdi.

18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutlamak için Lüleburgaz’dan tarihin en muhteşem kahramanlık destanının yazıldığı Gelibolu’daki 57. Alay Şenliği’ne gerçekleştirilen çoşku dolu sürüşe Kerimoğulları Bisiklet ve Hedef Doğa Sporları önderlik etti. Sürüş, başta Ulu Önderimiz Atatürk’e, tüm şehit ve gazilerimize rahmet ve minnetlerini iletmek isteyen, bu uğurda pedallayan bisiklet severlerin renkli katılımıyla son buldu.

img